O nas

Kancelaria Kamiński & Gawłowska jest dynamicznie rozwijającą się spółką, zapewniającą kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym, instytucjom, jednostkom samorządowym, państwowym oraz osobom fizycznym.

Długoletnie doświadczenie zespołu Kancelarii, szeroki zakres oferowanych usług oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta czyni nasze rozwiązania praktycznymi i efektywnymi, dając jednocześnie gwarancję obsługi prawnej na odpowiednio wysokim poziomie.

Dla nas liczy się przede wszystkim efektywność, rzetelność, dokładność, poufność oraz lojalność w obsłudze naszych Klientów.  Nasze rozwiązania czynią życie łatwiejszym nie tylko w sferze zawodowej, ale także prywatnej. Rozwiązania dla Naszych Klientów dobieramy zawsze indywidualnie i staramy się aby były one dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań.  Najważniejszy dla Nas jest bowiem klient i jego zadowolenie, ponieważ to Kancelaria jest dla Klienta, a nie Klient dla Kancelarii. Kancelaria nie nalicza opłat za wstępną analizę sprawy